Zafer Algöz’den duygulandıran paylaşım! ‘Sizler olmadan ilk bayramımız’

Zafer Algöz, 8 Mart’ta annesinin ölümüyle sarsılmıştı. Güner Algöz (83), tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirmişti. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz hafta da babası Cevdet Algöz’ü son yolculuğuna uğurlamıştı.

“AİLEMİZİN ULU ÇINARINI KAYBETTİK”

Uzun yıllardır Balıkesir Burhaniye’de yaşayan annesini kaybeden Algöz, “Ailemizin ulu çınarı, sevgili annemiz Güner Algöz’ü kaybettik. Acımız büyük, tüm sevenlerinin başı sağ olsun” paylaşımı ile acı haberi duyurmuştu.

“AŞIKLAR CENNETTE BULUŞTULAR”

62 yaşındaki oyuncu, 24 gün sonra babasının gelen vefat haberinde ise “Başımız sağ olsun. Sevgili annemizin ardından 24 gün sonra babamız Cevdet Algöz’ü de kaybettik. 65 yıllık aşıklar cennette buluştular. Cekko babamızı Balıkesir Burhaniye Koca Camii’nden uğurlayacağız, Geriş Kabristanında defnedeceğiz. Sevenlerinin başı sağ olsun. Rabbim mekanını cennet eylesin” ifadelerini kullanmıştı.

“RUHLARI ŞAD OLSUN”

Anne ve baba acısını art arda yaşayan Zafer Algöz için Ramazan Bayramı buruk geçiyor. Instagram hesabından annesi Güner Algöz ve babası Cevdet Algöz’ün yer aldığı bir fotoğrafı yayınlayan sanatçı, “Sizler olmadan ilk bayramımız. Mekânları cennet, ruhları şad olsun” mesajını yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x